Wizualgroup

Rozwiązania dla biznesu

Kompleksowe rozwiązania dla Twojej firmy

IDEA NASZEJ PRACY

Naszym celem jest kompleksowa, profesjonalna i zakończona sukcesem obsługa małych, średni i dużych przedsiębiorstw.

Naszą OFERTĄ DLA BIZNESU są kompleksowe rozwiązania dla Twojej firmy od logotypu poprzez stronę internetową aż do projektu Twojego wnętrza.

Jak to wygląda w praktyce?

Właśnie stałeś się przedsiębiorcą i zaczynasz swój pierwszy biznes. Nie masz pomysłu na logo a strona internetowa jeszcze nie istnieje. Nie masz pojęcia o hosting-u ani tym bardziej o wyposażeniu swojego biura tak by było przyjemne do pracy i funkcjonalne do obsługi klientów?

WIZUALGROUP powstało po to by pomóc Ci przejść przez trudny, monotonny a czasem nawet długotrwały proces tworzenia własnej marki. Z nami wszystko stanie się prostsze, łatwiejsze, przyjemniejsze i profesjonalne a Ty szybciej zrealizujesz swoje zawodowe plany.

A co jeśli masz już logo, stronę lub własne biuro?

Re-branding to nasza pasja. Zmienimy lub odświeżymy identyfikację Twojej firmy i wydobędziemy z niej to co najlepsze. Wykonamy profesjonalny film biznesowy, w którym będziesz mógł pokazać swoim klientom i kontrahentom jak działa Twój biznes.

Spotkajmy się i porozmawiajmy jakie rozwiązania będą NAJKORZYSTNIEJSZE DLA CIEBIE.

„Kiedy klient jest zadowolony z naszej pracy, tym bardziej wierzymy, że warto robić to, co się kocha.”

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

BRANDING

Tworzenie logo, wizytówek, ulotek, katalogów, papieru firmowego, rollup-ów oraz wszelkich gadżetów reklamowych nie tylko w formie projektu graficznego ale również jego wykonania lub wydruku.

STRONY WWW, E-COMMERCE

Strony internetowe wizytówkowe i rozbudowane, blogi, portale oraz platformy e-commerce. Strony dla fundacji, szkół oraz instytucji. Usługi serwisowe, opieka i pomoc w administracji stron.

HOSTING

Zapewniamy serwer idealny dla stron wizytówkowych, personalnych, ale także dla rozbudowanych stron internetowych, blogów, portali oraz serwisów internetowych.
Hosting z dostępem do panelu zarządzania cPanel.

GRAFIKA UŻYTKOWA

Wszelkie projekty graficzne obejmujące reklamy wewnętrzne i zewnętrzne, reklamy samochodowe, fototapety, obrazy, plakaty, metryczki oraz projekty na indywidualne zamówienie.

WIZUALIZACJE I FILMY BIZNESOWE

Wysokiej jakości wizualizacje fotorealistyczne, filmowanie obiektów przemysłowych, biurowych oraz wnętrz, filmowanie procesów produkcyjnych, środowiska pracy czy funkcjonowania przedsiębiorstwa.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Projektowanie wnętrz prywatnych takich jak: domy, mieszkania, kuchnie, łazienki, pokoje dziecięce, sypialnie oraz wnętrz komercyjnych takich jak: biura, gabinety, sale konferencyjne, restauracje, hotele.

KONTAKT

+48 799 786 971

JAK WSPÓŁPRACUJEMY?

etapy prac nad projektem i przebieg współpracy

IDEA

Spotkanie i przedstawienie oferty, sposobu współpracy oraz portfolio. Omówienie ogólnych ram projektu, zakresu prac, potrzeb klienta, wstępnego terminu realizacji oraz oferty cenowej.

.01

.02

KONCEPT

Dostarczeni niezbędnych materiałów potrzebnych do stworzenia wstępnej koncepcji projektu. Przedstawienie i omówienie przygotowanej wersji projektu oraz naniesienie zmian i uwag.

WDROŻENIE

Przygotowanie ostatecznego kształtu projektu, sprawdzenie poprawności działania jego funkcji i przedstawienie finalnej formy projektu do akceptacji.

.03

.04

FINALIZACJA

Zakończenie i rozliczenie projektu. Przekazanie licencji, plików i innych materiałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, użytkowania wykonanego projektu.