Wizualgroup

Kim jesteśmy

Kompleksowe rozwiązania dla Twojej firmy

KIM NAPRAWDĘ

JESTEŚMY

Jesteśmy młodą polską firmą, w której pasja do grafiki połączyła architekta i informatyka. Prowadzimy dynamicznie rozwijające się marki zajmujące się reklamą, tworzeniem stron internetowych, hostingiem, wizualizacjami oraz projektowaniem wnętrz.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie m.in. branży graficznej, informatycznej, architektonicznej, meblarskiej, nowych technologii, e-commerce, UX. Stawiamy na multitasking, kreatywność oraz nowe technologie w branding-u i obsłudze przedsiębiorstw.

CO NAS WYRÓŻNIA?

dlaczego robimy to, co robimy

Multitasking

Ogromna wyobraźnia, obsługa programów graficznych, umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie i znajomość różnych branż pozwala nam działać na wielu rynkach jednocześnie.

.01

.02

Hybryda zawodowa

Połączenie doświadczenia dwóch różnych branż powołało do życia hybrydę zawodową jaką jest WIZUALGROUP. Z powodzeniem łączymy pracę architekta i informatyka w jednej wspólnej branży jaką jest grafika użytkowa.

Pasja

Projektowanie graficzne, które jest naszą pasją, pozawala nam na realizowanie siebie, swoich pomysłów i nietypowych rozwiązań. Chęć rozwoju osobistego i zawodowego sprawia, że razem z nami rozwijają się też nasi klienci.

.03

NASZE MARKI

poznaj nasze

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Jeśli potrzebujesz stworzyć logo, zmienić dotychczasową identyfikację wizualną, wyposażyć swoje biuro?

Zrobimy to za Ciebie!

Chcesz pokazać jak pracuje i funkcjonuje Twoja firma? Mamy dla Ciebie wizualizacje i filmy przemysłowe.

Zobacz naszą ofertę.
w naszej pracy wspierają nas

PROGRAMY
KOMPUTEROWE

Pracujemy na takich programach jak:
Sketchup Pro, V-ray, Corel Draw,
Photoshop, Lightroom, ZW Cad,
Affinity Designer, Affinity Photo